Inspirations: Outfits For Cold Weather!

by - piatok, januára 23, 2015

Pekný večer prajem! Zima nám zďaleka nekončí a práve preto som pre vás pripravila tieto štyri outfity pre inšpiráciu. Možno si už aj vy prajete, aby zima čím skôr odišla, pretože každý deň vstávať do sychravého počasia nie je najpríjemnejšie... To nič, nenechajte sa zmocniť zimy a porazte tieto dni pestrými farbami na vašom outfite. Mimochodom teraz to v obchodoch hemží výpredajmi, kde si môžete zakúpiť naozaj krásne kúsky za veľmi výhodné ceny! Ja na výpredaje nedám dopustiť, veľmi rada si spravím radosť každou zakúpenou drobnosťou. Čo som si ulovila vo výpredajoch môžete vidieť aj na INSTAGRAME!


Outfit č.:1 Nápadný oufit, v ktorom najväčšou dominantou je kožušina a kožené nohavice. Veľmi obľúbený trendy kúsok, na ktorý potrebujete veľkú dávku odvahy. Či už si vyberiete pravú kožušinu alebo tú umelú (verím, že sa rozhodnete pre tú druhú možnosť), nič nepokazíte. Rátajte s tým, že výber umelých kožušín je oveľa väčší, než pri pravých kožušinách. Umelé kožušiny sa dajú prifarbovať do rôznych podôb. Treba si však dávať pozor na to, že tento materiál rozširuje! Kožušinu doplňte tričkom alebo tenším svetríkom, džínsami, koženými rukavicami a členkovými čižmami. 


Outfit č.:2 Klasický outfit vhodný do mesta, do školy alebo do práce. Do kabáta, ktorý vám dobre sadne strihovo aj farebne sa oplatí investovať. Ak vás trápi pár kíl najviac, vyhnite sa oversize kabátom, ktoré by vás zbytočne ešte viac rozširovali. Ku kabátu nemusíte nosiť len čižmy, ale trendy tipom sú aj tenisky! Samozrejme to neplatí, ak je mínus pod nulou! Vtedy zvoľte radšej teplejšiu obuv. Ďalším výrazným trendom túto sezónu sú pletené svetre, ktoré vystriedali mikiny. Pletený sveter bude dokonale vyzerať nielen s úzkymi džínsami, ale aj s koženými nohavicami.


Outfit č.:3 Neodmysliteľnou súčasťou zimných mesiacov sú bundy, ktoré sú maximálne pohodlné. Stačí si len vybrať z bohatej ponuky, ktoré nám ponúkajú nákupné centra. Medzi dobrý výber budú určite patriť farebné bundy (napr. vo vínovej farbe) s kožušinami a zlatými doplnkami (zipsy). Bundu môžete nosiť kdekoľvek okrem plesov a spoločenských udalostí!!! V takom prípade zvoľte elegantný kabát alebo kožušinu. 

Outfit č.:4 Sukne sú symbolom ženskosti, nehovoriac o tom, že pre mužov sú sukne veľmi sexy. V prípade koženej sukne sa to zdvojnásobuje. Zaobstarajte si jednu, či už krátku alebo dlhšiu koženú sukňu, ktorú skvelo doplní svetrík a kabelka s prešívaným vzorom a retiazkovým ramienkom. Kabelka v podobe od  Channel, ktorú si zakúpite aj v jej napodobenine.   

Photo by Vladies
Vladies

You May Also Like

0 Comments