DIY: Prívesok na krk


Šperky sú dôležitou súčasťou celého outfitu. Vedia ho oživiť a dotvoriť zároveň. Sú súčasťou nielen spoločenských šiat, ale aj šiat na každodenné nosenie, vďaka čomu dávajú tú správnu bodku za celkovým zovňajškom.

Preto milé čitateľky, ak máte chuť túto sobotu tvoriť, pustite sa do výroby svojho klenotu. Nielenže vám v šperkovnici pribudne nový šperk, ale pri jeho výrobe si najmä dobre oddýchnete. Ak vás tento prívesok veľmi nezaujal a mali by ste chuť tvoriť niečo zložitejšie alebo niečo iné, nech sa páči. Mnohé iné DIY foto návody nájdete práve tu. Mimochodom toto srdiečko som dostala kedysi dávno od svojej bývalej spolužiačky, ktoré sa hneď pri otvorení (darčeka) rozbilo. Bolo celé priehľadne, skúšala som viacero možností, ako tieto puklinky zamaskovať, a tu je výsledok. Laky v červenej a malinovej farbe puklinky pekne zamaskovali. 

Pripomínam, že v diy článku tu ste sa mohli minule dočítať, že sa chystám pre vás pripraviť článok na základe vašich otázok.  To znamená, že mi môžete začať písať do komentárov akékoľvek otázky (samozrejme v rámci slušnosti), čo by vás zaujímalo, čo by ste chceli o mne vedieť. A ja tieto otázky spracujem a odpoviem vám na nich v článku. Ak vás už niečo napadlo, prosím označte to nejak v komentári, aby som vedela, že je to už vaša vymyslená otázka na mňa. Ďakujem! 


Potrebujete:
 • lak na nechty v červenej a malinovej farbe
 • misu s čistou vodou 
 • paličku 
 • silón 
 • pinzetu
 • čierne korálky 
 • prívesok 
 • bižutérne očko
 • kliešte 

Krok 1: Do čistej vody nakvapkáme laky na nechty v červenej a malinovej farbe.
Krok 2: Laky premiešame paličkou podľa toho, aké vzory chceme vytvoriť. Následne srdce pomocou pinzety ponoríme do vody. Najprv necháme uschnúť jednu stranu a tak do vody s lakmi namočíme druhú stranu srdca.
Krok 3: Na silón navlečieme korálky.
Krok 4: Bižutérnu koncovku navlečieme už počas navliekania, alebo tak urobíme nakoniec (podľa toho, ako koncovku zvolíme).
Krok 5: Na bižutérnu koncovku pripevníme prívesok, v našom prípade srdce.
Photo by Vladies

8 komentárov:

 1. Wow. Jednoduché, ale krásne! :) Určite vyskúšam! Vďaka :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ten přívěšek vypadá opravdu moc hezky, možná to někdy vyzkouším :)
  Double Infinity

  OdpovedaťOdstrániť
 3. krásny :) a veľmi pekné fotky

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Vypadá to opravdu moc hezky, povedlo se ti to. :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. To mi pripomenulo kameň mudrcov z Harryho Pottera - Emma Watson ho tiež pred nakrúcaním namaľovala červeným lakom na nechty. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ten je milý, jednoznačne ho vyskúšam vyrobiť pre kamarátku k narodeninám:)

  Saja Frey blog :)

  OdpovedaťOdstrániť

Používa službu Blogger.