DIY kefa na vlasy + meno výherkyne giveaway!


Starostlivosť o vlasy patrí medzi našu každodennú rutinu. Nejedna z nás by chcela mať krásne dlhé, husté, lesklé a zdravo vyzerajúce vlasy. Nie nadarmo sa vraví ,,vlasy, koruna krásy˝. A práve preto by sme mali svojím vlasom venovať dostatočnú starostlivosť.

Ale dnes vám nebudem písať o tom, ako sa o vlasy máte starať. Možno že ste to nevedeli alebo možno aj áno, ale aj pri každodennej starostlivosti o vlasy robíme chyby. Napríklad, vedeli ste, že česanie hustých vlasov riedkym hrebeňom neprospieva? Tak ako aj násilné vyčesávanie zauzlení, ktoré vlasy poškodzujú, teda lámu ich. To isté platí pre drsné kefovanie a pri kefovaní ešte mokrých vlasov. Ja sa češem len s drevenou kefou, ktorá je k vlasom a pokožke šetrnejšia, než kovová kefa alebo hrebeň. Vlasy sú lesklejšie, ľahko sa rozčesávajú a nelámu sa. Ak by ste sa tiež rozhodli kúpiť si drevenú kefu na vlasy a nepáči sa vám, že je drevená, tak možno vás inšpiruje práve moje diy!

* Mimochodom poukážku/voucher od VotocVohoz.cz z poslednej giveaway získava pod GFC menom Nat! Blahoželám! :)Photo by Vladies
Vladies


4 komentáre:

 1. Super si tu kefu oživila :-) a veľmi sa teším z výhry! :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. teda. netreba veľa a z nudnej kefy je lux. kúsok! moc podarené.
  DanyLoveLife

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Waaau, kefa vyzerá nádherne!! Víťazke gratulujem. :-)
  The city of fashion

  OdpovedaťOdstrániť

Používa službu Blogger.