DIY prívesok na kľúče!

by - pondelok, decembra 15, 2014


Pekný začiatok týždňa prajem! Pre niektorých posledný pracovný týždeň a tiež posledný týždeň pre tých, ktorí ešte nemajú nakúpené darčeky. Ale tí čo nevedia čo kúpiť, nezúfajte. Nič kupovať nemusíte. Ak máte potrebný materiál na výrobu jednoduchých darčekov, tak prečo nevyrobiť handmade darček?

Nič nie je krajšie, ako keď niekomu podarujete darček, ktorý ste vyrobili vy sami, vašimi rukami. Vložili ste do toho kúsok seba, svoje myšlienky, radosť, city, svoju lásku k danému človeku. A práve to je na tom všetkom najkrajšie, niečo na nezaplatenie... Nemusíte vymýšľať veľké dary alebo nebodaj kupovať niečo drahé. Človek by si podľa mňa mal prejavovať lásku a obdarovávať sa po celý rok, nielen keď prídu Vianoce... Práve preto darujte niečo malé, nejakú malú drobnosť na znak toho, že ste si na daného človeka spomenuli, že ho máte radi, že vám na ňom záleží. Preto dnes tento DIY článok, možno malá inšpirácia pre vás na vyrobenie handmade darčeka. A taká malá otázka pre vás, aký handmade darček by potešil práve vás?

*PS: Giveaway!

Photo by Vladies
Vladies

You May Also Like

5 Comments

 1. Krásny prívesok na kľúče, si šikovnica! Psík na poslednej fotke je rozkošný!!!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. To je krásný přívěsek :) Mě by potěšil třeba hrneček s nějakým handmade nápisem...nebo kdyby mi kolem něj někdo upletl svetr, tyhle hrnečky se mi moc líbí! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Pekný DIY! Mne sa handmade veci páčia veľmi, lebo majú v sebe príbeh, umenie, vzťah a tak.
  Mimochodom ten Tvoj psík je veľmi milý a dobre si ho odfotila. Aká je inak tá knižka Biblia (móda)? Odporúčaš?
  Katharine-fashionisbeautiful

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem veľmi pekne Katarína a aká je tá knižka ti zatiaľ povedať neviem, pretože ešte som ju nezačala čítať, ak budem mať viac času, hneď sa do nej pustím. :)

   Odstrániť