XMAS: Vianočný outfit


Je to tu! Konečne sme sa dočkali najkrajšieho obdobia v roku, Vianoc. Poupratované, dopečené, vyzdobené, darčeky pobalené...všetko sa ligoce, chutné dobroty rozvoniavajú na stole, oči žiara šťastím a duše pokojom. Takéto čarovné obdobie, plné lásky a v kruhu najbližších si zaslúži každý jeden z nás. Vážte si každú chvíľu, pretože rodina je to naj, čo môže byť. Nikto vám ju nenahradí, bez nej sme nič. Sme sami a opustení. Nikto nám tak chutne nenavarí a nevytvorí ten krásny pocit domova, ako naša mama, nikto nás lepšie neochráni, než náš otec, nikto nám nevyrozpráva lepšie príbehy, ako starý otec, nikto nám nenapečie lepšie koláče, než stará mama, do nikoho sa nepodpichuje tak dobre, ako do vlastnej sestry, či brata. Vážte si svoju rodinu nadovšetko, pretože kto iný vám pomôže, ak nie ona!

Milé čitateľky, prajem vám krásne sviatky, užite si ich v pohodlí a v zdraví, bez obťaží a konfliktov. Nech sú vaše Vianoce tými najkrajšími! 

*PS: Neprejedzte sa veľmi. Alebo viete čo, kašlite na líniu a vychutnajte si večer tak, ako sa patrí! Šťastné a veselé Vianoce!
#OOTD: Šaty, čiapka, rukavice: Vintage / Kožuch: Terranova / Kabelka: Orsay / Čižmy: CCC / Nákrčník: Od mamky Foto: Kriss Torjai Photography 
9 Komentáre

 1. Odpovede
  1. Áno aj ja! :) Keď som ju videla v obchode, povedala som si, že ju musím mať! Láska na prvý pohľad ♥.

   Odstrániť
 2. Nádherný vianočný outfit :) Veľmi sa mi páči tá kabelka a tá čiapka júúúj :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jeeej, aká si v tom zlatá! Veľmi sa mi páčia tvoje snehuliakové šaty a kabelka je tiež nádherná. Aj tebe prajem krásne sviatky a šťastný nový rok!♥

  Lily of the valley

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem veľmi pekne! :) Šťastný nový rok! ♥ ♥ ♥

   Odstrániť
 4. Lovely post! I love your dress it's mega cute!
  P.s new follower.
  http://color--your--life.blogspot.ro/

  OdpovedaťOdstrániť