XMAS: Inšpirácie na vianočné dekorovanie

by - sobota, decembra 09, 2017

Aj vy už cítite Vianoce vo vzduchu? Ja pomaličky aj áno, keďže tvorím vianočné dekorácie o sto šesť, ale viem, že sú tu aj takí, ktorí sa ešte nestihli naladiť na Vianoce. Nevadí, ešte je stále čas.

Skúste si svoj voľný čas spríjemniť tvorením vianočných dekorácií. V deň zdobenia vašich príbytkov budete mať všetko pripravené a nemusíte sa plašiť s dorábaním ozdôb. Alebo ďalšou skvelou pomôckou, ako sa na Vianoce naladiť sú Vianočné trhy, kde nasajete atmosféru plnými dúškami. Ja sa priznám, že som ešte na medovinu nebola, ale čoskoro to napravím. Ale späť k tvoreniu vianočných dekorácií. Okrem svojich #DIY projektov vám dnes chcem ukázať zopár "vianočných esencií", ktoré by vás mohli inšpirovať. 

My zvykneme začať s výzdobou deň pred Štedrým večerom, čiže 23. decembra je náš dom hore nohami. Zrejme si viete predstaviť... Dokonca, keď som bola menšia, lepšie povedané mladšia, tak sme zvykli zdobiť až v Štedrý deň. Viem, že sú tu takí, ktorí s výzdobou začínajú už teraz alebo už aj začali, preto pridávam tento článok práve teraz. Ak vám niečo bude chýbať alebo vás niečo inšpiruje, tak si to do Vianoc stíhate vyrobiť, prípadne kúpiť, ale handmade je handmade :). Tiež si radi vyrábate mnohé veci sami alebo radšej si kúpite hotovú vec v obchode?

p. s.: nezabudnite mi dať vedieť, či vás niečo inšpirovalo. 

Photos by Pinterest

You May Also Like

6 Comments