DIY Vianočný svietnik!

by - utorok, decembra 23, 2014


Krásny večer všetkým! Všade to už rozvoniava čerstvo napečenými koláčmi, vianočné ozdoby sa ligocú na stromčeku a každý si vychutnáva ten najkrajší čas na konci roka, a to Vianoce! Čarovný čas Vianoc, kedy sa každý aspoň na chvíľu zastaví a oddá sa pokoju... Oddychujte, vychutnávajte si tento pokoj, buďte šťastný!

Ak by ste predsa len chceli niečo vymýšľať a tvoriť ako to bolo dnes u mňa, tak  možno vás inšpiruje práve toto vianočné diy. Nemusíte nič zháňať. Všetky pomôcky, ktoré potrebujete, máte doma.
Na výrobu vianočného svietnika vám budú stačiť:
  • fľaše 
  • farebné papiere (A4 formát) 
  • vianočné šablóny
  • ceruzku, gumu, manikúrové nožničky alebo orezávadlo 
  • ozdobné nožničky
  • čajové sviečky 
  • lepidlo
Najprv si farebný papier priložíme k fľaši a ceruzkou naznačíme miesto, kde budeme obkresľovať šablónu. Na vyznačených miestach pomocou šablóny nakreslíme ,,vianočné motívy˝. Horný okraj papiera a jeden pozdĺžny okraj obstrihneme ozdobnými nožničkami. Potom obkreslené vianočné motívy vystrihneme, ale pozor! Nie cele! Vystrihneme len bočné strany nakreslených motívov, pričom ich stred ostane nedotknutý. Neskôr tieto vystrihnuté postranné časti vyhneme do strán a papier natesno nalepíme na fľašu.

***

Mimochodom dnes vám chcem oznámiť dve mená súťažiacich, ktoré vyhrali moju giveaway! V prvom rade sa vám všetkým chcem ospravedlniť za oneskorené vyhodnotenie (z osobných dôvodov) a zároveň sa vám poďakovať za vaše zapojenie sa do súťaže. Veľmi ste ma potešili! Snáď ja teraz poteším dve dievčatá, a to GFC menom Whatever a druhou výherkyňou je Petra! Blahoželám dievčatá! Budem vás kontaktovať e-mailom, ktorý ste napísali v odkaze. 

Photo by Vladies
Vladies

You May Also Like

1 Comments

  1. Jé, to mám obrovskou radost!♥ Moc se těším na e-mail a nemůžu se dočkat co se bude skrývat v té krásné krabičce!:)) A svícen vypadá krásně! Moc děkuji a přeji ti nádherné Vánoce!♥

    OdpovedaťOdstrániť