Nezabúdaj na to, odkiaľ si prišiel/a


Pamätáte si na článok o úspechu (TU)? Rozoberala som v ňom nielen to, ako byť úspešným človekom, ako sa k nemu dopracovať a ako je potrebné sa každý jeden deň snažiť a makať na sebe a svojich cieľoch. Spomínala som vám aj to, v čom chcem byť vlastne úspešná a čo chcem v živote dosiahnuť. Avšak, na jednú veľmi dôležitú vec som zabudla, ktorú nosím už nejakú tú dobu v hlave. Ak by sa mi to skutočne podarilo, ak by sa mi splnil môj sen a dopracovala som sa nakoniec k úspechu, na jednú vec nechcem nikdy zabudnúť -  ODKIAĽ SOM PRIŠLA.

Nechcem zabudnúť na to, že aj ja som začínala od nuly a nemala som nič. Začínala som s holými rukami. Mala som jediné a zároveň veľké šťastie, že som mala pri sebe super kamošku Kejmy, ktorú poznáte z blogu theworldbykejmy, ktorá mi strašne veľa veci vysvetlila a pomáha mi dodnes, pretože má ma rada. Mamu, ktorá má dodnes vyrážky na čele, keď si spomenie na jej "obľúbenú" otázku odo mňa: "Mami, sfotíš ma?". Ale aj napriek tomu a všetkým tým hádkam vždy dvihla zadok a spravila to pre mňa, pretože ma ľúbi. Aj ja som bola začínajúca blogerka s biednym obsahom, slabými fotkami a prispievala som kadejaké hlúposti. Netvrdím, ani to, že som dokonalá. Práve naopak, stále je na čom pracovať a zlepšovať. 


Všímam si okolie a vidím, že s úspechom rastie (prirodzene) aj sebavedomie, hrdosť a ego. Ľudia začnú byť voči ostatným (slabším) nepekný. Nevedia ani poďakovať ani poslať "obyčajný" smajlík, ako vďaku. Toto presne nechcem! Chcem ostať vďačná, milá, POKORNÁ, nenamyslená, a to aj napriek tomu, že budem na seba a na to všetko, čo som dokázala určite hrdá. Toho sa veľmi bojím. Nechcem, aby sa takto zmenil môj charakter a pokazil sa...

Nebudem klamať, k tomuto článku ma naštartovala jedná udalosť, lepšie povedané osoba, ktorá bola aj pre mňa akýmsi vzorom a inšpiráciou Ostala som odstavená a sklamaná, no zároveň rešpektujem druhú stranu, ktorá nemusela nič, keďže ma nikto nenútil k danej veci. Bola to jej voľba. Ale aj napriek tomu som sklamaná. Ja mám vo zvyku poďakovať vždy, pretože si vážim, že pre niekoho má význam moja tvorba a viem ňou niekoho aj inšpirovať. Vždy sa poteším a som nesmierne rada, že pre niekoho vôbec môžem byť inšpiráciou alebo svojou činnosťou len tak zlepšiť deň. 

#OUTFIT: šaty H&M  ▪️ opasok s kruhovou sponou Reserved  ▪️ opasok s krúžkami Takko ▪️ bunda H&M ▪️ čižmy Deichmann ▪️ ruksak Terranova ▪️ náušnice Baťa ▪️ náušnica theworldbyKejmy (DIY)8 Komentáre

 1. Toto je cmveľmi silný článok a myslím, že sa nemusíš báť, úspech zmení iba toho, kto na začiatku nebol silný, ale aj tak má tento človek nádej na nápravu, ty si podľa mňa veľmi uvedomelá a úspech tvoju milú povahu iba ťažko zmení a fotky?..bóže, tie sú dokonalé ������

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Verím, že máš pravdu Romi :). A inak ďakujeme veľmi, veľmi, veľmi pekne, sme rady, že sa naša tvorba páči ❤ ❤ ❤.

   Odstrániť
 2. júúú, vieš, že rada poradím, ak viem a vždy sa snažím poďakovať za všetko, čo pre mňa druhý robia, pretože si to veľmi vážim! :).
  a neboj, myslím, že človek, ktorí si všetko uvedomí, presne ako píšeš, si bude vážiť všetkého. nie vždy sa dá na všetko reagovať. nie vždy sa dá všetko stíhať... ale ak človek chce ostať vo svojej podstate dobrým, bude ním! len si treba zapamätať presne to, odkiaľ prišiel! :).

  THE WORLD BY KEJMY | @LADY_KEJMY.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Odpovede
  1. Ďakujem veľmi pekne ❤. Ak sa niečo páči, treba to šíriť a zdieľať ďalej :).

   Odstrániť