PINK

by - streda, januára 18, 2017


Vždy, keď končí starý rok a začína ten nový, idem do toho s novým elánom. Poviem si, že nový rok bude o niečo lepší, než predošlý. Vstupujem do nového roka s veľkým množstvom predsavzatí... Všetko je v poriadku len keby to s pribúdajúcimi dňami/týždňami postupne nevyprchávalo.

Vo všeobecnosti nemám rada január, pretože som vždy mrzutá, podráždená zo skúškového obdobia (posledných 5 rokov, čo chodím na VŠ) a momentálne celkovo zo školy, z diplomovej práce, chytá ma panika, "depresie", príliš veľa premýšľam a riešim veci okolo seba, potrebujem vydýchnuť. Jednoducho mám krízu! Kríza, ktorá zrejme musí prečkať, pretože zatiaľ som na ňu nenašla ten správny liek. Jediné na čo mám chuť je zbaliť sa, ísť niekde do hôr na chatu (som teplomilný typ, ale v zime musí byť zima a v lete leto, preto hory), zabambušiť sa do teplých perín, vypnúť si telefón, nezapínať počítač a hlavne na nič nemyslieť, v skratke totálne vypnúť myseľ. Áno, presne toto potrebujem. Asi som našla ten liek! Lenže...to spraviť nemôžem lebo toto a ešte toto a toto treba, bohužiaľ nič na mňa nepočká a nikto nebude brať ohľad na to, že Vladimíra nespravila to a toto pre to a to... Cítite to zúfalstvo? Poznáte to však?  Práve preto nestíham pridávať príspevky na blog, tak často, ako to bolo v minulom roku, v decembri. To ma mrzí, pretože veľmi rada sa zatváram do svojho sveta (, v ktorom som sama so sebou. V ktorom si môžem robiť čo chcem, kedy chcem, môžem tvoriť a dávať do toho kúsok seba, kúsok svojej lásky... Ale na to, aby som mohla tvoriť, byť kreatívna, potrebujem mať samozrejme čistú hlavu a pozitívnu myseľ. Preto prosím, berte do úvahy moju slabšiu aktivitu na blogu, pretože mám naozaj hektické obdobie a z toho dôvodu som sa rozhodla prispievať na blog každé 4 dni... 

Držte mi prsty, nech ta moje kríza rýchlo pominie. Viem, ona musí! Pretože po každej búrke vyjde slnko a všetko "zlé" je na niečo dobré, všetko sa deje pre niečo, aby sme sa ponaučili, zosilneli...Ach, 100 krát som to počula, stále mi to lezie na nervy, ale do frasa je to naozaj! Skutočne pravdivé! Viete čo, ideme sa ja radšej ďalej učiť...#OOTD: Bunda: Gate / Tričko, rukavice: Vintage / Nohavice: H&M / Kabelka: NY / Čiapka: F&F / Šál: Orsay / Čižmy: CCC / Okuliare: Okuliarewayfarer.sk Foto: Kriss Torjai Photography
You May Also Like

14 Comments

 1. Presne tieto pocity sa ma zmocňujú teraz... tiež končím školu, píšem diplomovku a najradšej by som vypadla niekam offline preč... Ah!


  Flung out of space

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásny outfit a tie fotky ma dostali :) Ružová ti sekne a inak tiež mám podobné stavy, asi to bude tou dlhou zimou

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem pekne Viki! :) Ani nie zimou, ako tými povinnosťami, ktoré musím spraviť a nemám čas na to, čo skutočne chcem robiť a čo ma napĺňa :(.

   Odstrániť
 3. Držím ti palce so všetkým ohľadom školy a verím, že sa čoskoro budeš cítiť lepšie:)
  P.s.: Tá ružová ti veľmi pasuje♥

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jéééj, ďakujem ti veľmi pekne, aj tebe všetko dobré ♥ ♥ ♥.

   Odstrániť
 4. Lednové období bývá špatné a depresivní i pro mě, takže vím, jak se cítíš :/ ale přesně jak píšeš, taky věřím, že zase vyjde sluníčko, tak snad to rychle uteče, ten smutek a bude jen líp :))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Áno, nech máme čím skôr lepšiu náladu :) ♥.

   Odstrániť