Letná pohoda nekončí!Nechce sa mi veriť a ani si to nechcem pripustiť, že o chvíľu bude koniec leta... Nedávno som sa na neho veľmi tešila a už sa končí. A to som si ho ani poriadne neužila, teda nie tak, ako by som chcela. Ale aspoň, že sme mali trocha slniečka a stihla som nachytať brondz.

Preto si končiace sa leto spríjemňujem  letnými kúskami vo veselých farbách, ktoré si môžete uloviť aj vy! A to za super ceny v letných výpredajoch.  Ale nemusíte smútiť! Na leto len tak nezabudneme, pretože jeseň/zima 2014 bude plná farieb, čipky, flitrov, etno vzorov, zvieracích potlačí...Mixovať sa budú šaty s teniskami, rôzne farebné kombinácie, zelenú army farbu s kožušinou, kožou...Ale viac vám neprezradím, to všetko sa dozviete v budúcich článkoch! 

PS: Nezabúdajte sa zapojiť do giveaway, ktorá trvá len do 6.9.2014! Stačí splniť pár pravidiel a súťažite o malé prekvapenie. 
Sako, tričko: Vintage / Šortky: New Yorker / Topánky: Efekt Moda / Náušnice: Gate / Retiazka: Vladies (DIY) 

Photo by Beáta
Vladies

6 Komentáre

 1. Úžasný outfit, milujem kombináciu bielej a francúzskej modrej. :-)
  The city of fashion

  OdpovedaťOdstrániť
 2. veľmi pekné naušnice :) ja mám rovnaké v čiernej farbe

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Moc krásný outfit v mých letošních nejoblíbenějších barvách :) na zimu se těším hlavně kvůli módě a jinému stylu líčení :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nádherný outfit! :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť