DIY: Stojan na fotkyPekný deň prajem! Ak sledujete Vladies blog na Facekook-u alebo na Instagram-e, tak už viete, že dnes som si pre vás prichystala tento spomínaný DIY článok. Včera ste mohli len hádať čo v článku asi bude, dnes to už viete. Vyrobila som tieto "spomienkové" stojany na fotky, ktorých súčasťou sú malé mušle nazbierané pred niekoľkými rokmi na dovolenke v Turecku. Je to podľa mňa príjemná dekorácia a pri pohľade na ňu si hneď spomeniem na leto alebo na nejakú milú spomienku, ktorú som prežila. Alebo si do stojana môžete založiť fotku, ktorá vás motivuje alebo to môže byť fotka krajiny, ktorú by ste radi navštívili. Tak ako aj pri fotkách, tak aj pri mušliach platí to isté, že pohár od vonnej sviečky si môžete naplniť čím chcete. Nehovoriac o tom, že výroba týchto stojanov vám veľa času nezaberie. Tak čo, skúsite si vyrobiť túto milú spomienkovú dekoráciu?


Potrebujete
 • malé mušle
 • sklenený pohár od vonnej sviečky (kúpite v Kauflande)
 • slamky
 • stredne pevný drôt
 • nožnice
 • kliešte
 • fotky


Do skleneného pohára vysypeme mušle, do stredu vložíme slamku, ktorú odstrihneme do požadovanej dĺžky. Cez slamku prevlečieme vrchnák od pohára. 

Photo by Vladies
Vladies

5 Komentáre

 1. Jee, tak to je super nápad. Moc pěkné. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 2. moc pěkný nápad, hlavně ten detail ohnutí drátu se mi moc líbí :) akorát bych asi zvolila jiné brčko

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Super nápad!:) musím vyzkoušet:)
  http://monniegawlasova.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. toto su take jednoduche a chutne veci!
  pozri moj novy glamour post www.donnaiveh.com

  OdpovedaťOdstrániť
 5. páni, ty jsou skvělý! super nápad. kéž bych byla tak šikovná jako ty a zvládla o vyrobit.. :-)
  Zvu vás všechny na giveaway, ve které můžete vyhrát úžasné sérum na řasy určené pro zhuštění, prodloužení a větší objem řas :-).

  OdpovedaťOdstrániť