Šatka ako trendy doplnok na 6 spôsobov

by - sobota, novembra 11, 2017


Už sú tu! Chladné dni, prvé ranné mrazy, obloha je "posiata" hustými oblakmi... Je čas na bambušenie a vrstvenie! Veď kedy inokedy, ak nie počas jesene a zimy sa dajú vytvoriť zaujímavé outfity, ale budete na to potrebovať ešte niečo...

V chladných dňoch, kedy sa schovávame pod pekným kabátom alebo zateplenou koženou bundou, naše outfity zdobia najmä kabelky a topánky. To znamená, že veľký dôraz sa kladie práve na doplnky - kabelky, šály, čiapky, rukavice, topánky. Pokiaľ nám počasie dovolí, rady sa vyhráme s vrstvením oblečenia a potom nechávame kabát len tak rozopnutý, aby všetko vyniklo tak, ako má. Samozrejme s postupným ochladzovaním to nie je vždy možné a v mrazoch už vôbec nie, teda aspoň u mňa nie (som dosť uzimený typ). Preto skvelou fashion pomôckou, ktorou oživíte outfit, je práve šatka, ktorá je podľa mňa multifunkčným doplnkom. Veď sa poďte presvedčiť samé!   
.
.
.


First photo by Kriss Torjai Photography
Other photos by Pinterest


You May Also Like

4 Comments

 1. Takéto šatky sa dajú naozaj všelijako využiť a dokážu oživit. Ja sama však vlastním asi 3ks a nenosim ich. Možno tak na kabelke. Šatka mi do tohto zimného počasia nepride až tak vhodná, ja musím mať hrubý veľký šál, ktorý zahreje. Ale do kancelárie môže byť fajn.

  Štýl ženy

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Treba vyskúšať aj iné variácie, než len na kabelke a možno ťa to chytí :). Samozrejme, ak bude vonku -5, tak si nedáš šatku okolo krku, ale napríklad na ruku alebo okolo pása :). Šatka okolo krku sa dá nosiť skôr počas jesene, keď nám stačí len kožená bunda.

   Odstrániť
 2. Jeee, uplně jsi mě inspirovala, abych si k dnešnímu večernímu outfitu zavázala šátek.. jen teď nevím, jestli ho mám hodit na ruku nebo na nohu :D ale dám ho spíš na ruku ;)

  OdpovedaťOdstrániť