XMAS DIY: Motýlik pre štvornohých miláčikovStromček svieti, sviečky horia, dobroty rozvoniavajú, šalát pripravený... Pevne verím, že to nejak takto u vás práve vyzerá, že si užívate pokoj týchto najkrajších sviatkov v roku. A ak nie, tak to čo najskôr napravte. Kašlite už na všetko, hoďte stres za hlavu a všetky tie negatívne myšlienky. Už len  oddychujte, vychutnávajte, len tak leňošte...teraz to je dovolené!
A predsa len ak by vaše šikovné ruky potrebovali niečo stvárať, mám pre vás tohtoročný posledný vianočný #DIY projekt, ktorý je určený pre vášho psíka, mačičku alebo kocúrika. Veď nech aj oni majú Vianoce! Pripravila som pre vás návod, ako môžete vyobliekať svojich štvornohých miláčikov, a to červeným motýlikom. My sme veľkí milovníci zvierat a preto aj im pod stromček radi prichystáme darček - nejakú fajnovú maškrtu. Aj u vás to je takto? Dokonca na sviatky k rodine vždy zoberieme aj nášho psíka Benyho, ktorý mi poslušne pózoval na fotkách, preto je na nich častejšie. Mačke sa pózovať veľmi nechcelo, tá radšej demolovala kožušinu a kocúr si zase podriemkaval a keďže mu vtedy nie je vidieť oči a je celý čierny, tak som to radšej vzdala. Tak čo, skúsite? 


p . s.: Šťastné a veselé Vianoce milí čitatelia!


POTREBUJETE: 

❄  červenú látku
❄  stredne hrubú stuhu 
❄  šijací stroj
❄  ihlu, niť (červenú a bielu)
❄  špendlíky
❄  nožnice
❄  pravítko
❄  kriedu alebo pero
❄  taviacu pištoľPOSTUP: 

Krok 1: Z látky vystrihnite diely motýlika - obdĺžnik s veľkosťou 8 x 8 cm, krúžok s veľkosťou 4 x 6 cm a stuhu podľa krku vášho chlpáča. 


Krok 2: Motýlik a krúžok preložte napoly a prešite ich. Prešite len 3 strany! 


Krok 3: Po prešití, motýlik a krúžok prevráťte a ručne pomocou ihly a nite zašite štvrtý otvor. 

ďalej...

Krok 4: Na motýlik vyšite meno vášho domáceho miláčika.

Krok 5: Motýlik prevlečte cez krúžok. 

Krok 6: Obe konce stuhy zafixujte teplom - opatrne sa k nej priblížte ohňom. Vlákna sa roztopia a zlepia. 

Krok 7: Na obe konce stuhy nalepte pomocou tavnej pištole suchý zips dlhý približne 3 cm. Nezabudnite, že musíte jednú časť suchého zipsu nalepiť z vonkajšej strany stuhy a druhú časť z tej vnútornej! 

Krok 8: Posledným krokom je nalepiť opäť pomocou tavnej pištole hotového motýlika k stuhe alebo ho k stuhe prišite. Hotovo! Photos by Vladies12 Komentáre

 1. Jéé, tak tohle je krásný a skvělý nápad :) miláčkům moc motýlky sluší.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
 2. jéé to je skvelé :D doma máme kopu hávede, takže by som to mala vyskúšať

  Viki Ceglédyová

  OdpovedaťOdstrániť
 3. jééj to je pecka, to musím asi skúsiť tomu môjmu malému :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Bude krásny, na bielej kožušinke mu taký motýlik pekne vynikne :) ♥.

   Odstrániť
 4. Tak to je super navod! Jinak kdybys chtěla připravuju soutěž pro všechny páníčky o módní doplňky pro chlupáček tak když si dáš odběr mého blogu soutěž ti neuteče 😊

  OdpovedaťOdstrániť