ABOUT VLADIES


Vítam Vás na kreatívnom blogu o móde! 


Volám sa Vladimíra Falatová, mám 24 rokov a pochádzam z východného Slovenska, z malého mesta Prešov. Študovala som na Prešovskej univerzite v Prešove, konkrétne na Fakulte manažmentu v odbore turizmus a hotelový manažment. 

K blogovaniu som sa dostala náhodne, prostredníctvom mojej dlhoročnej kamarátky Kejmy, ktorá mi navrhla, aby som to s blogovaním skúsila. Poslúchla som ju a ešte v ten deň som si vymyslela názov blogu.  
Blog pod názvom Vladies blog som si založila dňa 18. 9. 2013. V tomto blogu nájdete kúsok zo mňa. Blog je miesto, kde nechávam svoje myšlienky, názory, pocity, svoju tvorbu, kreativitu, ktorú vkladám najmä do tvorenia outfitov a DIY projektov. Veľmi rada fotím, vyrábam nové veci, ale zároveň rada dávam starým veciam nový nádych. 

Už ako malá som si navliekala korálky a mame som sa prehrabovala v skrini. Kradla som jej šaty, sukne, spodničky, klobúky...a to všetko som na sebe potom skúšala. Už vtedy som vedela, že sa chcem pohybovať v oblasti módy. 


Photos by Kriss Torjai PhotographyChcela by som, aby ma táto moja vášeň k tejto práci v budúcnosti aj živila, a aby som bola v tomto odbore čo najlepšia. 

Okrem módy sa rada venujem športovaniu a cvičeniu, kde viem zrelaxovať  čo najlepšie. Veľmi rada behám, bicyklujem, hrám bedminton, lyžujem, plávam a medzi moje záľuby patrí aj turistika. Rada cestujem a spoznávam nové veci, kultúru, nových ľudí, milujem leto a slnko, ktoré mi vie dodať najväčšiu energiu. 


S láskou Vladies

Žiadne komentáre:

Používa službu Blogger.